Trwa świąteczna akcja – Gwiazdki Moc 2019

Za 400 zł zlicytowaliśmy Kosz Miodowych Dobrości przygotowany przez Ostrowiecki Związek Pszczelarzy, a jego właścicielem stał się pan Mirosław, który uwielbia raczyć się miodem. W tej godzinie licytowaliśmy także oryginalną czapkę strażników miejskich, którą na licytację przekazał komendant Andrzej Kaniewski.

– Takich czapek galowych jest w Ostrowcu tylko 30 i nie są one dostępne w normalnej sprzedaży. Dla kolekcjonerów to gratka, bo wzory umundurowań się zmieniają – podkreślał komendant Kaniewski.
Właścicielem czapki strażników miejskich została pani Barbara, która zaoferowała za nią 400 zł.
Trwa Świąteczna Akcja Radia Ostrowiec i LGD Krzemienny Krąg 'Gwiazdki Moc’. W tym roku zbieramy środki na zakup samochodu – karetki dla ostrowieckich harcerzy, dzięki której będą mogli nieść pomoc mieszkańcom całego powiatu.
A dziś zlicytowaliśmy już m.in. fotografię Ewy Gawlik zatytułowaną 'Kraina lodu’, której właścicielką została pani Teresa.
Z kolei pani Katarzyna została właścicielką kompletu lamp przekazanych na licytację przez firmę Atel-Hurt.
Nabywców znalazły też rękawice bokserskie i koszulka z autografem Ewy Brodnickiej oraz stroik świąteczny przygotowany przez florystkę Teresę Skórę. A w porannej audycji pani Basia wylicytowała zestaw świątecznych skrzatów przygotowanych przez Centrum Edukacji Zawodowej Anny Pięcińskiej oraz choinkę wykonaną przez ostrowieckich harcerzy w pracowni Renowatoria w Janiku.
Przypomnijmy, że przez cały dzień licytujemy piłkę z autografem Roberta Lewandowskiego. Finał tej licytacji po 17.00, a jej obecna cena to 300 złotych.
Wszystkie przedmioty podarowane na licytację przez naszych Darczyńców można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl.
A od 15 do 17 licytować będziemy Kosz Obfitości pełen przeróżnych nalewek i ozdób przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Bodzechów.
Licytować można dzwoniąc pod numer telefonu 41 266 22 66.

Podziel się

Ważne wydarzenia