Licytujemy Kosz Obfitości! Kto da więcej?

Kosz obfitości podarowany przez wójta Jerzego Murzyna i mieszkańców gminy Bodzechów, a przygotowany przez radną Annę Stępień, równocześnie sołtys Przyborowa oraz Małgorzatę Sobieraj, sekretarz gminy licytujemy obecnie na antenie w ramach świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc’.

A w koszu znajduje się moc nalewek, które, jak mówił zastępca wójta Roman Kaczmarski, nie tylko poprawiają humor. – Na przykład nalewka jagodowa bardzo dobrze służy na wzrok, są nalewki, które poprawiają trawienie, wzmacniają układ odpornościowy, nalewki są dobre po prostu na wszystko – wyliczał. Na dzień dobry śpiewem do licytacji zachęciły Szwarszowianki. I to tak skutecznie, że pan Tomasz na początek zaproponował 120 zł. szybko przebiła go pani Agnieszka, a potem znów pan Tomasz.
Kosz obfitości licytować będziemy do godz. 17, potem finał licytacji piłki z autografem Roberta Lewandowskiego.
A wcześniej za 400 zł zlicytowaliśmy Kosz Miodowych Dobrości przygotowany przez Ostrowiecki Związek Pszczelarzy, a jego właścicielem stał się pan Mirosław, który uwielbia raczyć się miodem.
W tej godzinie licytowaliśmy także oryginalną czapkę strażników miejskich, którą na licytację przekazał komendant Andrzej Kaniewski.
Właścicielem czapki strażników miejskich została pani Barbara, która zaoferowała za nią 400 zł.
Trwa Świąteczna Akcja Radia Ostrowiec i LGD Krzemienny Krąg 'Gwiazdki Moc’. W tym roku zbieramy środki na zakup samochodu -karetki dla ostrowieckich harcerzy, dzięki której będą mogli nieść
pomoc mieszkańcom całego powiatu.

Podziel się

Ważne wydarzenia