Sentor PiS Jarosław Rusiecki z poparciem prezydenta Prawa i Sprawiedliwości ze Stalowej Woli

Na konferencji prasowej zorganizowanej dziś przez senatora PiS Jarosława Rusieckiego gościnnie głosu poparcia dla swojego partyjnego kolegi udzielił prezydent Stalowej Woli z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Lucjusz Nadbereźny.
– Jeżeli mogę wyrazić jakiekolwiek poparcie, to chciałbym w tym momencie poprzeć pana senatora Jarosława Rusieckiego. Przyznam także, że doświadczenie życiowe i polityczne pana senatora jest dużo większe niż moje. Dlatego powiem, że moją wielką przyjemnością jest współpracować z panem senatorem.

Dodał także, że działania na rzecz społeczności lokalnej senatora Rusieckiego oraz jego własne są świetnym tematem do wymiany doświadczeń. Sam senator Rusiecki podziękował za wsparcie prezydentowi Stalowej Woli, pochwalił się także – wyświetlonym na tablecie filmikiem, na którym podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach premier Mateusz Morawiecki mówi, że go popiera w wyborach.
Na spotkaniu z premierem Morawieckim byli także inni parlamentarzyści i kandydaci w wyborach Prawa i Sprawiedliwości ze świętokrzyskiego, m.in. poseł Andrzej Kryj, wojewoda Agata Wojtyszek, posłanka Maria Zuba. Pojawili się liderzy partii Jarosław Kaczyński i Beata Szydło.,
Senator Rusiecki na konferencji zachęcał do udziału w wyborach.

-Chciałbym wszystkich mieszkańców Ostrowca, powiatu ostrowieckiego i innych powiatów w województwie, zachęcić do wzięcia udziału w wyborach. Dla wszystkich naszych rodaków powinno to być najważniejszym zadaniem.
A wybory odbędą się w tę niedzielę.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia