SZANSA z brązem !!!

W minionym tygodniu Klub Olimpiad Specjalnych ’ SZANSA’ z Ostrowca wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Opoczno-Spała 2019.
Był to debiut w tej dyscyplinie sportu na arenie ogólnopolskiej podopiecznych trenerów: Remigiusza Woźniaka i Przemysława Walczyka. Start w zawodach okazał się bardzo udany.

– W meczach finałowych „SZANSA” nie przegrała żadnego spotkania i po trzech remisach zajęła III miejsce, zdobywając brązowe medale – powiedział Remigiusz Woźniak, trener świętokrzyskiej ekipy. Chłopaki dali z siebie wszystko, a nawet chyba jeszcze więcej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu jaki zaprezentowali, a to, że dwa razy gonili wynik i pokazali charakter jest niesamowite. Zabrakło troszeczkę szczęścia i piłkarskiego cwaniactwa, ale na arenie ogólnopolskiej był to nasz debiut jako 'SZANSY’ w piłkę nożną, co było widać po chłopakach podczas rozgrywania meczów – dodał Remigiusz Woźniak.

W trakcie turnieju oprócz zawodów sportowych odbywało się wiele imprez towarzyszących. W wiosce olimpijskiej można było poddać się odnowie biologicznej czy skorzystać z drenażu limfatycznego. Tradycyjnie na zawodach rangi ogólnopolskiej odbywał się Program 'Zdrowi Sportowcy’, którego celem jest systematyczna ocena stanu zdrowia sportowców Olimpiad Specjalnych.
Województwo Świętokrzyskie w zawodach reprezentowali: Konrad Dębniak, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Grzegorz Dwojak, Łukasz Karbowniczek Paweł Menducki, Damian Przygoda, Krzysztof Stan, Jacek Taborski. Trenerami byli Przemysław Walczyk i Remigiusz Woźniak.
/marsz/

Ważne wydarzenia