Radosław Jacek nowym trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Radosław Jacek, były trener Unii Tarnów w następnym sezonie poprowadzi trzecioligową drużynę KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Ogłosił to prezes klubu, Piotr Chorab podczas zorganizowanej w sobotę, 22 czerwca konferencji prasowej.

– To jest młody, ambitny trener, który chce coś osiągnąć. Bardzo walczyłem o niego, ponieważ chciałem, żeby to właśnie taka osoba prowadziła zespół. jestem przekonany, że nie tylko zawodnicy, ale też kibice będą zadowoleni z tego wyboru  – mówił prezes Chorab.

Radosław Jacek ma 38 lat. Przez ostatnie trzy lata prowadził Unię Tarnów, z którą w ostatnim sezonie nie udało mu się jednak utrzymać w trzeciej lidze. W Ostrowcu na ławce trenerskiej zastępuje Krystiana Kanarskiego, który prowadził pomarańczowo-czarnych w drugiej części sezonu po tym, jak z klubem pożegnał się Rafał Wójcik.

– Zrobimy wszystko, żeby kibice w Ostrowcu byli zadowoleni z zespołu i z gry, jaką będziemy chcieli zaprezentować – mówił nowy szkoleniowiec KSZO. Podkreślał, że nie zamierza przeprowadzać rewolucji kadrowej. Zaznaczył, że będzie wymagał od piłkarzy odważnej, ofensywnej gry. Wraz z nowym trenerem do KSZO dołącza również jego asystent, Łukasz Tarkowski.

/mor/

Ważne wydarzenia