Spotkanie z Januszem Wiśniewskim i twórczością Jeremiego Przybory w Tygodniu Bibliotek w Ostrowcu. Będą potrzebne wejściówki

Fot. Wikipedia

Dwa ciekawe wydarzenia organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu w związku z Tygodniem Bibliotek, który w całej Polsce odbywać się będzie od 8 do 15 maja.

10 maja do Ostrowca przyjedzie Janusz L. Wiśniewski, autor między innymi bestsellera „Samotność w sieci”.

– Przypomnę, że Janusz Wiśniewski od tego czasu napisał wiele równie ciekawych książek, jak chociażby „Koniec samotności” czy „Stany splątane”. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na to spotkanie autorskie – mówi Paweł Górniak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Dodaje, że mimo upływu lat książki Janusza Wiśniewskiego są nadal bardzo popularne wśród ostrowieckich czytelników.

– Głównie kobiety czytają Wiśniewskiego, chociaż myślę, że mężczyźni dla siebie, szczególnie w jego ostatnich opowiadaniach, znaleźliby dla siebie bardzo ciekawą lekturę.

Spotkanie z pisarzem rozpocznie się o godzinie 17, w czytelni dla dorosłych.

Dwa dni później biblioteka, Miejskie Centrum Kultury oraz Studio Wokalne Pandora organizują wspólnie już kolejne spotkanie artystyczne, tym razem z twórczością Jeremiego Przybory. Odbędzie się 12 maja o godzinie 17 i to wydarzenie potrzebne będą bezpłatne wejściówki. Chętni do uczestnictwa mogą je obierać od poniedziałku, 6 maja w Miejskiej Biblioteki Publicznej.

/sla/

Ważne wydarzenia