Przekonujące zwycięstwo KSZO nad Sokołem Sieniawa

fot. facebook KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w Wielki Piątek 29 marca pokonali u siebie Sokół Sieniawa 3:0. W meczu rozgrywanym w ramach 23 kolejki grupy czwartej 3. ligi dwie bramki strzelił Dominik Pisarek, a jedną dorzucił Łukasz Mazurek.

– Mecz z kilku względów bardzo ważny dla nas, bo z Sieniawą od lat nam tu u siebie wybitnie nie idzie i obawialiśmy się tego spotkania, ale chłopcy podeszli  inaczej do tego spotkania, niż do ostatnich u siebie i udało się wygrać – mówił w pomeczowej konferencji trener Pomarańczowo-Czarnych Rafał Wójcik. Dodał, że goście sprawili jego piłkarzom wiele tak zwanych „prezentów”, których jednak jego piłkarze nie byli w stanie wykorzystać.

Zmieniło się to w 45 minucie, gdy po zagraniu ręką w polu karnym sędzia podyktował 'jedenastkę’ dla KSZO, którą na bramkę zamienił Dominik Pisarek. Niespełna 10 minut po zmianie stron Pisarek strzelił kolejnego gola. Swoje okazje mieli też goście z Sieniawy między innymi w 76 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Wynik spotkania w 67 minucie ustalił Łukasz Mazurek. W ligowej tabeli KSZO jest na 6 miejscu.

/mor/

Ważne wydarzenia