Remis u siebie z Orlętami

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zaledwie zremisowali na własnym stadionie z outsiderem rozgrywek – Orlętami Radzyń Podlaski 2:2.

Wynik w 14 minucie, strzałem głową otworzył Mateusz Jarzynka.KSZO nie utrzymał zbyt długo prowadzenia. Goście wyrównali w 33 minucie gry, a bramka padła po samobójczym trafieniu kapitana hutników – Michała Nawrota.W pierwszej odsłonie meczu kibice przy Świętokrzyskiej goli już nie oglądali.Po zmianie stron znów na prowadzenie wyszli hutnicy.

Gola na 2:1 strzelił Dominik Pisarek, który skutecznie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Bartoszu Zimnickim. Była to 58 minuta meczu.Ten wynik utrzymał się zaledwie dziesięć minut. Jakub Szczypek doprowadził do remisu, a mecz zakończył się wynikiem 2:2.

KSZO spadł na siódme miejsce w tabeli. 29 marca o 15.30 zmierzy się u siebie z Sokołem Sieniawa.