Koszulka z podpisami piłkarzy KSZO i klubowy szalik do licytacji

Klub piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec od samego początku uczestniczy w Świątecznej Akcji Charytatywnej 'Gwiazdki Moc’.

W trakcie jej trwania, a w tym roku będzie to czas od 11 do 15 grudnia, będziemy zachęcać naszych słuchaczy do udziału w 'gwiazdkowych” licytacjach. Te, prowadzić będziemy tradycyjnie na antenie Radia Ostrowiec i na facebooku, gdzie powstała specjalna grupa Świąteczna Akcja 'Gwiazdki Moc’. Nasi słuchacze, partnerzy, przyjaciele rokrocznie przekazują fanty do licytacji. I taki prezent, który jest gratką dla wszystkich kibiców ostrowieckiej piłki nożnej, do naszej redakcji przyniósł Jarosław Sarna z klubu KSZO.

– W tym roku przygotowaliśmy dla kibiców i słuchaczy Radia Ostrowiec koszulkę piłkarską z autografami zawodników KSZO wraz z naszym klubowym szalikiem. Serdecznie zapraszam do licytacji tych fantów na ten szczytny cel – rekomendował prezent dla słuchaczy od KSZO – Jarosław Sarna.

Każdy kto zechce włączyć się do naszej akcji i przekazać fanty na licytację może to zrobić, przynosząc je do Radia Ostrowiec, LGD 'Krzemienny Krąg’ lub Fundacji Centrum Rozwoju Regionalnego 'Edu – Bałt” w Bałtowie.
Środki zebrane w tej edycji chcemy przeznaczyć na zorganizowanie kolonii letnich dla dzieci wychowywanych przez samotne matki i ojców, mających problemy z akceptacją, trudności w integracji z rówieśnikami. Także dla dzieci z rodzin uboższych i tych, gdzie występują rodzinne dysfunkcje.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia