Siatkarki KSZO SMS pokazały siłę

Drugoligowe siatkarki KSZO SMS Ostrowiec wygrały w miniony weekend z UKS „Sokół 43” AZS AWF Katowice 3:0.

Po czterech kolejnych meczach bez zwycięstwa podopieczne Piotra Brodawki przerwały złą serię i w starciu z beniaminkiem rozgrywek udowodniły swoją wyższość, choć nie było to łatwe spotkanie. Pomarańczowo-czarne w dwóch pierwszych setach musiały gonić wynik, ale ostatecznie udało się osiągnąć korzystny rezultat. Trzeci set gładko wygrały pieczętując swoje zwycięstwo.

– Zaczynamy słabo potem gonimy, ale finalnie wygrywamy. To pokazuje, że nasza gra dość mocno faluje i nad tym musimy pracować – mówi trener Brodawka.

Po tej wygranej zawodniczki z Ostrowca  awansowały w tabeli z 7 na 5 miejsce. 25 listopada  zmierzą się na wyjeździe z Popradem Stary Sącz.