Konkurs na największą dynię organizuje JuraPark Bałtów. Zgłoszenia przyjmują do poniedziałku

Bałtowski Kompleks Turystyczny przygotowuje się do jesieni – niezwykle kolorowej w tym roku. Obiekt zostanie przystrojony ponad 2o tysiącami dyń i w sobotę 30 września odbędzie się tam Święto Dyni dla całych rodzin. Będą zabawy, animacje, pokazy oraz po raz pierwszy konkurs na najcięższą dynię pod nazwą 'Starcie Tytanów’.

– Jest to konkurs otwarty, dlatego zachęcamy wszystkich hodowców dyń do ich zaprezentowania podczas konkursu. Na finalistów czekają nagrody pieniężne, a zwycięzca otrzyma 3 tysiące złotych – zapowiada Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Komplesu Turystycznego i zachęca do zapoznania się z regulaminem, który dostępny jest na stronie internetowej www.juraparkbaltow.pl. Przez tę stronę wypełnić też należy kartę zgłoszeniową. Pobrać ją można także na miejscu w kasie obok JuraParku Bałtów. Zgłaszać do udziału w konkursie można się do 25 września.

Szczegółów dotyczących wszystkich zaplanowanych na jesień wydarzeń szukajcie na stronie internetowej obiektu oraz w ich mediach społecznościowych.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia