XIV edycja Moto Zauro Music już niedługo w Bałtowie

fot. Facebook Moto Zauro Music

3 sierpnia rozpocznie się 16 edycja międzynarodowego zjazdu motocyklowego Moto Zauro Music, który odbywa się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Jak przekonują organizatorzy, Moto Zauro Music to miejsce otwarte dla wszystkich.

– To nie jest impreza wyłącznie dla posiadaczy motocykli, na zlot może przyjechać każdy, kto lubi dobrą zabawę i rockową muzykę. Zapraszamy wszystkich, bez względu na to czym jeżdżą. Można nawet przyjechać autobusem – podkreśla Michał 'Adi’ Wójcik, członek klubu motocyklowego Gremium MC, który odpowiedzialny jest za organizację zlotu.

Tegoroczna impreza zaczyna się 3 sierpnia i potrwa 4 dni, które przepełnione będą różnego rodzaju atrakcjami.

– Będzie mnóstwo konkursów z nagrodami i koncertów. Na scenie pojawią się zarówno gwiazdy, jak i lokalni artyści. W programie jest również parada i pokaz sztucznych ogni, a także mnóstwo innych atrakcji – dodaje Michał 'Adi’ Wójcik.

W czwartek zlot otworzą koncerty lokalnych zespołów Smoleńsk oraz The Hoods. W piątek na uczestników będą czekać liczne konkursy oraz koncerty, w tym gwiazda wieczoru – zespół Róże Europy.
Na sobotę zaplanowano jedną z głównych atrakcji, czyli paradę motocyklową. Motocykliści wyruszą do sanktuarium w Kałkowie. Przejadą ulicami Bałtowską, Samsonowicza i Zagłoby oraz przez Boksyckę, Kunów, Nietulisko oraz Doły Biskupie.
Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie organizatora, będzie można je kupić również na miejscu.
Radio Ostrowiec objęło festiwal patronatem.

/mjk/

Podziel się

Ważne wydarzenia