Urzędy w Ostrowcu, 2 maja będą pracować normalnie

Fot. Anna Śledzińska

Urzędy miejskie i powiatowe będą czynne zarówno we wtorek, 2 maja, jak i później w czwartek i piątek.

Każdy kto będzie chciał wykorzystać ten czas na załatwienie swoich spraw, będzie mógł to zrobić w normalnych godzinach pracy.

– Od godziny 7.30 do 15.30 czyli w takich godzinach jak każdy dzień powszedni, zapraszamy do urzędu – mówi Łukasz Witkowski, sekretarz powiatu ostrowieckiego.

Wyjątek w starostwie stanowi Wydział Komunikacji, który interesantów przyjmuje zawsze od godziny 7.45 do 14.45. W tych dniach czynne będą również powiatowe jednostki, między innymi Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

– Oczywiście są osoby, które mają w tym dniu urlop, ale obsada jest zapewniona tak, by praca nie była zaburzona – dodaje Łukasz Witkowski.

Podobnie jest w instytucjach miejskich. Urząd Miasta pracuje w tym częściowo wolnym tygodniu normalnie. Sprawy załatwimy także między innymi w MOPSie.

Swoje sprawy załatwić będzie można także w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Krócej 2 maja pracować będzie infolinia konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej będą dostępni do godziny 15. We wtorek czynny będzie również Urząd Skarbowy. Przypomnijmy, że będzie to już ostatni dzwonek na złożenie rocznego rozliczenia podatkowego.

/sla/

Ważne wydarzenia