Anna Seniuk wystąpi w Ostrowcu. Mamy wejściówki dla naszych Słuchaczy

Fot. Teatr Polonia

Anna Seniuk będzie gościem Miejskiego Centrum Kultury w najbliższy poniedziałek. Ceniona aktorka wystąpi w monodramie „Księga ziół i nie tylko” z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Anna Seniuk to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, niezapomniana Magda Karwowska z serialu „Czterdziestolatek”. Na co dzień związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Profesorka Akademii Teatralnej w Warszawie.

– To spektakl tworzony dla niej i przez nią, symboliczna podróż autorki, bardzo osobista, na pewno bardzo ciekawe wydarzenie. Tworzy je autorski dobór poezji wielu artystów polskich i zagranicznych, ale głównie według prozy Sándora Márai – mówi Jacek Kowalczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.

Urodzony w 1900 roku Sandor Márai, był węgierskim prozaikiem, poetą, autorem powieści i prowadzonego od 1943 do samobójczej śmierci w 1989 roku „Dziennika”.

Spotkanie z Anną Seniuk odbędzie się w poniedziałek (27 marca) o godzinie 18 w Ostrowieckim Browarze Kultury. Bilety prawie się wyprzedały, zostały ostatnie, ale my mamy dla naszych słuchaczy niespodziankę. Dwie pojedyncze wejściówki będzie można zdobyć podczas sobotniej audycji „Między sztuką a sztuczką”. Zachęcamy do słuchania.

/sla/

Ważne wydarzenia