W piątek nieczynny będzie BOI Urzędu Miasta. Trwa przeprowadzka

Fot. archiwum

Biuro Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta w Ostrowcu wraca po remoncie, z hali KSZO na ulicy Świętokrzyskiej do swojej stałej siedziby przy ulicy Głogowskiego.

W piątek, 27 stycznia będzie w związku z tym nieczynne, nie załatwimy więc żadnych urzędowych spraw.

– Na ten dzień zaplanowaliśmy przeprowadzkę biura do Urzędu Miasta. Kasy i samo biuro będą nieczynne tak, by mogły zafunkcjonować od poniedziałku już w budynku przy Głogowskiego – informuje Anna Niedbała, sekretarz miasta.

Urząd Miasta przechodzi od ubiegłego roku remont, a zakończył się właśnie jego drugi etap, który obejmował między innymi BOI.

– Wiązało się to przede wszystkim z budową nowej wentylacji, instalacji fotowoltaicznej, wymianą części instalacji centralnego ogrzewania, wymianę drzwi i okien – wyjaśnia Anna Niedbała.

Sale Biura zostały odświeżone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

– Jest toaleta dla osób niepełnosprawnych, a stanowiska również zostały tak zbudowane, by nie było barier architektonicznych. Jeśli chodzi o cały remont to trzeba pamiętać, że ta część budynku urzędu powstała w roku 1900, a remont był tam przeprowadzany bardzo dawno temu. Czas był najwyższy na modernizację – dodaje sekretarz.

Biuro Obsługi Interesanta już w Urzędzie Miasta czynne będzie w poniedziałek od godziny 7.30.

/sla/

Ważne wydarzenia