Kolejne zajęcia „Let’s talk about art” w Biurze Wystaw Artystycznych

Fot. Anna Śledzińska

W czwartek, 20 października, odbędą się kolejne zajęcia z cyklu „Let’s talk about art”, organizowane w Biurze Wystaw Artystycznych w Ostrowcu.

Zajęcia poprowadzą koordynatorzy Ostrowieckiego Klubu Dyskusyjnego – Marta Dobrowolska – Wesołowska oraz dyrektor Biura Wystaw Artystycznych Justyna Łada.
– To jedna z naszych propozycji podnosząca kompetencje językowe. Zapraszamy uczniów starszych klas szkół podstawowych, uczniów szkół średnich, a także osoby dorosłe, które znają język przynajmniej w stopniu komunikatywnym – mówi Justyna Łada. – Będziemy zwiedzać aktualne wystawy, rozmawiać o emocjach, związkach rodzinnych i genealogii.

Będzie to piąte spotkanie z cyklu „Let’s talk about art”. Oprócz oczywistego kontaktu ze sztuką to także okazja do poznania siebie nawzajem oraz tego jak przeżywamy i odbieramy emocje. A wszystko to oczywiście w języku angielskim.
– Dzisiejsze zajęcia są tak pomyślane, by pomogły także młodzieży przygotowującej się do matury lub egzaminów na certyfikaty językowe – dodaje Justyna Łada.
Zajęcia rozpoczną się o godzinie 18 i są bezpłatne.

/sla/

Podziel się

Ważne wydarzenia