Duży sukces dyrektorki Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu

Małgorzata Stafijowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim została wybrana Przewodniczącą Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy na dwuletnią kadencję.

– To dla mnie duże wyróżnienie i wyzwanie, żeby wspólnie z jeszcze czterema wiceprzewodniczącymi inicjować wspólne działania – mówi w rozmowie w Radiem Ostrowiec. – W przyszłym tygodniu w formie on-line będę się chciała spotkać z wszystkimi dyrektorami 16 konwentów, żeby porozmawiać i posłuchać, jakie mają oczekiwania. Dla mnie to bardzo ważne, że moja praca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim została doceniona i spowodowała, że znalazłam się wysoko, jeżeli chodzi o takie społeczne stanowisko. To bardzo miłe – zaznacza.

Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy powstało w 2004 roku. Na forum ogólnopolskim i międzynarodowym reprezentuje urzędy pracy, inspiruje działania na rzecz rozwoju rynku pracy, opiniuje rządowe projekty ustaw, działa na rzecz podnoszenia jakości i standardów usług urzędów pracy.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia