Rusza jubileuszowe Świętokrzyskie Święto Pszczoły

źródło zdjęcia: Pixabay

Kolejny weekend pełen atrakcji w Bałtowie. Przede wszystkim dziś rozpoczyna się jubileuszowe 15. Świętokrzyskie Święto Pszczoły.


Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego podkreśla, że podczas wydarzenia, które odbędzie się na Okręglicy, każdy miłośnik pszczół i miodów znajdzie coś dla siebie.
– Nasi goście będą mogli nabyć produkty pochodzenia pszczelego takie jak miody, wosk czy też naturalne kosmetyki. Będzie można także na swoje oczy zobaczyć profesjonalny sprzęt pszczelarski oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach tematycznych – tłumaczy.
Żaneta Choinka dodaje, że wykłady będą odbywać się będą w Zajeździe Przystocze. W niedzielę będzie można posłuchać także artystów, którzy prezentować będą muzykę ludową, biesiadną, a także taneczną. Wstęp na Świętokrzyskie Święto Pszczoły jest bezpłatny.
Na tym jednak atrakcje się nie kończą. Bałtowski Kompleks Turystyczny przygotował na weekend mnóstwo niespodzianek.
– Od samego wejścia witać będą szczudlarze wraz z Jurasiem, który bardzo chętnie będzie pozować do zdjęć. Nasze animatorki z chęcią wykonają błyszczące tatuaże oraz pomalują twarze. – mówi Żaneta Choinka i dodaje, że w Sabatówce co godzinę odbywać się będą pokazy baniek ogniowych, a animatorzy testować będą także sprawność i wiedzę najmłodszych turystów.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia