Potańcówka w Jędrzejowie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich już szykują smakołyki

Niedzielną potańcówkę organizuje na placu przykościelnym w Jędrzejowie Koło Gospodyń Wiejskich. Będzie muzyka na żywo, smaczny poczęstunek i dobra zabawa.

– Będzie możliwość kupienia kiełbasek z grilla, barszczu, ciasta. Serdecznie zapraszamy do Jędrzejowa, bo u nas jest klimat. Klimat, który tworzą nasi goście – podkreśla Barbara Pronobis.
Potańcówki w Jędrzejowie to już tradycja, organizowane są latem, a zazwyczaj inauguruje je spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Tradycją jest także to, że na imprezach tych nie ma alkoholu.
Jak mówi Barbara Pronobis, mieszkańcy i to nie tylko Jędrzejowa, ale także sąsiednich wsi – od pierwszych ciepłych dni – dopytują, kiedy będzie zabawa.
– Chętnie bywają, a na potańcówkach jest wielka kultura za co chcę bardzo podziękować. Nie ma później co sprzątać taki jest porządek. Aż chce się te imprezy organizować – mówi członkini KGW. I dodaje: – A są one po to, by się spotkać, by porozmawiać. Czasami spotykają się na tych imprezach ludzie, którzy nie wiedzieli się od lat.
Zabawa rozpoczyna się w niedzielę o godz. 16 i potrwa do 21.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia