Con Anima. W niedzielę będą świętować 10-lecie istnienia

fot. FB/Con Anima

Obchody jubileuszu 10-lecia istnienia muzycznie świętować będzie w najbliższą niedzielę 26 czerwca chór 'Con Anima’ z Waśniowa pod dyrekcją Moniki Gryzki. Wraz z instrumentalistami wystąpią o 19.00 w kościele świętego Piotra i Pawła w Waśniowie.

Gościnnie podczas koncertu zagra też zespół Ufam, który wykonuje własne aranżacje i własną muzykę do tekstów z Pisma Świętego.

– Program nie będzie typowo klasycznym programem a capella. Będą to chrześcijańskie piosenki, ale w rozrywkowej odsłonie. Pojawią się różne style muzyki- od rockowej, przez reggae, do ballad. Część aranżacji to utwory autorstwa Piotra Pałki i Sebastiana Iwanowicza, ale będą również autorskie kompozycje i aranżacje – zapowiada dyrygentka.

W towarzystwie chóru i zespołu pod dyrekcją Moniki Gryzki wystąpią też soliści – m.in. lider zespołu 'Schizofrenia’- Michał Bajerczak, 6-letnia Zuzanna Borkowska- podopieczna Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, ks. Radosław Koterbski- lider zespołu 'Ufam’, Aleksandra Tarno, Kinga Karcz, Anna Malinowska, Arkadiusz Gryzka, Magdalena Duda, Urszula Janus i Piotr Bałata.

/mag/

Ważne wydarzenia