Wypełniona atrakcjami majówka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

Moc atrakcji na długi weekend majowy przygotował Bałtowski Kompleks Turystyczny. Oprócz standardowych atrakcji jak Jurapark, Oceanarium czy Polska w miniaturze, odwiedzający Bałtów turyści będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych aktywności i twórczych zajęć.


W JuraParku – na Gondwanie pod okiem paleontologa odbędą się warsztaty z preparowania skamieniałości. Uczestnikom zdradzi tajniki swojej pracy i opowie ciekawe historie. Specjalnie spotkanie z mieszkańcami Dolnego Zwierzyńca obejmuje m.in. opowieści o przysmakach poszczególnych gatunków zwierząt, możliwość ich głaskania, czy wzięcia na ręce, albo dyskusji z gadatliwą papugą.
A to nie jedyne atrakcje.
-W samym Juraparku animatorzy i wesołe maskotki zadbają o uśmiech każdego dziecka, będziemy zaplatać warkoczyki, malować buźki czy robić ogromne bańki mydlane. Tutaj czeka na Was też spotkanie z żywym dinozaurem, na szczęście mimo swych ogromnych rozmiarów, jest niezwykle przyjazny. Gospodarzem Juraparku jest oczywiście nasz pomarańczowy, pluszowy Juraś, który będzie witał wszystkich gości, pozował do zdjęć, tańczył i bawił się razem z dziećmi – mówi Monika Pękala, szefowa marketingu Kompleksu.
Po raz pierwszy na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego 2 maja będzie można zobaczyć pokazy akrobatyki powietrznej.
– Zapraszamy na wyjątkowe widowisko akrobatyki powietrznej w wykonaniu dzieci z klubu sportowego „Przestrzeń Lotu” ze Starachowic. Klub ten może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami, ponieważ do tej pory zdobył aż 33 złote medale, co świadczy o najwyższym poziomie, jaki reprezentują młodzi sportowcy – tłumaczy.
Przez całą majówkę czynna będzie także wrotkarnia, a dodatkowo 30 kwietnia i 1 maja od 19:00 do 21:00 odbędzie się 'Disco na wrotkach w rytm hitów z lat 80′.
– Mile widziane będą przebrania – dodaje Monika Pękala.

/bart/

Ważne wydarzenia