W wielkanocnym klimacie i z nowymi mieszkańcami startuje sezon w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

Źródło zdjęcia: Bałtowski Zapiecek

Do aktywnego spędzania świątecznego czasu zachęca Bałtowski Kompleks Turystyczny, który jutro (16.04) oficjalnie rozpoczyna sezon letni.

Żaneta Choinka z działu marketingu tłumaczy, że przygotowali mnóstwo atrakcji, które uzupełniane będą o akcenty związane z Wielkanocą.
– Tego dnia udostępniamy wszystkie atrakcje Juraparku wraz Prehistorycznym Oceanarium, Polską w Miniaturze oraz Zwierzyńcami Dużym i Małym. A wzbogaciły się one o nowych mieszkańców: lemura, kózki i kucyki – mówi.
– W Niedzielę Wielkanocną wszyscy chętni będą mogli wziąć udział we wspólnym poszukiwaniu wielkanocnego zajączka. Do tego ułożyliśmy grę terenową, która nada kierunek zwiedzania. Na pewno nie zabraknie zadań ruchowych oraz zagadek. Zapraszamy również na kreatywne warsztaty, podczas których dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności manualne. Przygotowaliśmy warsztaty z dekorowania ciasteczek z naszych własnych pierniczków korzennych. Dzieci dostaną do dyspozycji lukry, posypki oraz innego rodzaju smakowite posypki – zachęca Żaneta Choinka.
Warsztaty odbywać się będą w restauracji 'Bałtowski Zapiecek’ w godzinach od 13:00 do 17:00 zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień świąt.
Ale to nie wszystko, bo tętnić życiem będzie Sabatówka.
– Czarownica Hogata zaprasza do wioski czarownic, gdzie czeka test sprawności, czyli przejście tunelu odwagi, zamykanie w bańce mydlanej, a dla odważnych – bańki ogniowe na dłoni. W wiosce czarownic animatorzy zaproszą do wspólnej zabawy oraz zaprezentują swoje czarodziejskie sztuczki – mówi Żaneta Choinka.
Nowość pojawi się także w Kinie 5D, a mowa o seansie 'Dino Safari’, który ma zagwarantować dreszczyk emocji.
Warto dodać, że pierwszy raz w tym sezonie zostanie uruchomiona wrotkarnia, która czynna będzie również przez cały świąteczny weekend.
Żaneta Choinka zachęca również do korzystania z tras spacerowych i rowerowych Bałtowa.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia