Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu. To już jutro w Ostrowcu

W nadchodzący weekend na pływalni Rawszczyzna rozpocznie się Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu. W zawodach mają prawo startu zawodnicy 14 letni i starsi, również pływacy zagraniczni.

Zawody rozgrywane są systemem serii na czas – od najsilniejszej do najsłabszej. W pierwszej części każdego bloku zawodów rozgrywane są najszybsze serie konkurencji, a w drugiej części pozostałe serie. Trenerzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Szymon Kurasiński i Marcin Maliński zgłosili do zawodów liczną 22-osobową reprezentację gospodarzy. Powołanie otrzymali Małgorzata Celińska, Julia Jonaszek, Zuzanna Kamińska, Zofia Sadłos, Alicja Sulik, Malwina Szafrańska, Gabriela Iżewska, Weronika Latała, Julia Ofman i Adrianna Petrykowska oraz Oskar Karaś, Mikołaj Mazan, Bartosz Michta, Kajetan Radkiewicz, Eryk Sojda, Jan Lis, Adam Siembida, Patryk Stefański, Julian Szeleźniak – Białkowski, Aleks Tomaszewski, Kuba Wolski i Jakub Wypchło.

Zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale organizator zadbał o wideo transmisję na żywo z wydarzeń na Pływalni Rawszczyzna, którą będzie można oglądać na platformie youtube. Linki do transmisji z poszczególnych bloków zawodów będzie można znaleźć na stronach: polswim.pl, rawszczyzna.mosir.ostrowiec.pl oraz livetiming.pl.

Impreza wystartuje się w sobotę o 9.00, a uroczyste rozpoczęcie  zaplanowano o 16.45. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia