Falstart szczypiornistów. Punkty pojechały do Sandomierza

Nie tak kibice zgromadzenie w hali przy Świętokrzyskiej w Ostrowcu wyobrażali sobie start drugiej rundy I Ligi Piłki Ręcznej.KSZO Handball przegrał u siebie z Wisłą Sandomierz 26:29.

Świętokrzyscy wojownicy, którzy do tego spotkania przystępowali z pozycji wicelidera zaczęli mecz bardzo nerwowo. Dużo było indywidualnych błędów i mało skutecznych ataków. W pierwszej odsłonie mecz toczył się szarpanym, nierównym tempem. Mimo takiej gry KSZO po pierwszej połowie do szatni schodził z dwubramkową przewagą wygrywając 15:13. Druga odsłona to twarda męska gra i rywalizacja bramka za bramkę. Na 10 minut przed końcem podopieczni Tomasza Radowieckiego znów popełniali proste błędy i to rywal zaczął „odskakiwać” czego efektem była trzybramkowa wygrana gości z Sandomierza.