Centrala oraz oddziały wojewódzkie NFZ nieczynne 7 stycznia

W piątek, 7 stycznia nie załatwimy nic w Narodowym Funduszu Zdrowia. Tego dnia zamknięta będzie zarówno centrala w stolicy, oddziały wojewódzkie, jak i punkty obsługi ubezpieczonych.

Nieczynna będzie siedziba świętokrzyskiego oddziału przy ul. Jana Pawła II w Kielcach, Sala Obsługi Klientów przy al. IX Wieków Kielc oraz punkty w Ostrowcu Św. i Sandomierzu. – 7 stycznia jest dla pracowników NFZ w całym kraju dniem wolnym za Nowy Rok, który przypadał w minioną sobotę. Osoby, które planują osobistą wizytę w funduszu zapraszamy w środę 5 stycznia oraz w poniedziałek 10 stycznia. Dokumenty można też wrzucać do specjalnych skrzynek zawieszonych przed wejściem do Oddziału i punktów lub skorzystać z drogi elektronicznej – informuje Beata Szczepanek, rzeczniczka prasowa świętokrzyskiego oddziału NFZ.

Fundusz zachęca do skorzystania z Telefonicznej Informacji Pacjenta. Całodobowa infolinia może być pomocna w uzyskaniu informacji na temat dostępności i dyżurów nocnych aptek czy zasad udzielania świadczeń medycznych.

/paw/

Podziel się

reklama

Ważne wydarzenia