XI Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca

XI Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca zostanie rozegrany na przełomie roku w Hali Sportowo – Widowiskowa MOSiR.

Turniej dla osób dorosłych podzielony zostanie na dwa dni. Jeszcze w 'Starym Roku”, tj. w czwartek 30 grudnia, do rywalizacji przystąpią debliści. Zmagania przy stołach singlistów zaplanowane zostały już w 'Nowym Roku”, w niedzielę 2 stycznia. Podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju rywalizacja w grach pojedynczych odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open. Adres mailowy, na który należy wysyłać zgłoszenia to: zawody@mosir.ostrowiec.pl. Można się też zapisać w dniu turnieju przy wejściu do hali, do pół godziny przed rozpoczęciem zawodów. A formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.
Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia