Są nowe trasy autobusów MZK na czas remontu ulicy Okólnej

Remont i czasowe zamknięcie ulicy Okólnej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbije się nie tylko na ruchu prywatnych samochodów, ale też na komunikacji publicznej. Od najbliższego czwartku do wtorku 30 marca autobusy MZK nie będą zajeżdżać na przystanki przy ulicy Starokunowskiej i omijać będą także przystanki przy starostwie powiatowym na ulicy Iłżeckiej oraz w Rynku.

W związku z remontem ulicy Okólnej zmienione będą trasy łącznie 13 linii autobusowych. – Autobusy jadące od ulicy Sienkiewicza skręcać będą w ulicę Mickiewicza i jechać dalej Polną, Radwana, Wardyńskiego w kierunku Alei 3 Maja, wracając na swoją dawną trasę. Autobusy jadące ulicą Iłżecką będą skręcać w ulicę Polną i dalej pojadą ulicami Radwana, Wardyńskiego i Aleją 3 Maja. Autobusy jadące od ulicy Chrzanowskiego skręcać będą w ulicę Radwana, Wardyńskiego i jechać w kierunku Alei 3 Maja. Linie numer 3, 8, 11 będą bez zmian – mówi Jarosław Kateusz, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Wszystkie nowe, zmienione na czas remontu ulicy Okólnej trasy autobusów są opublikowane na stronie internetowej przewoźnika.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia