Ruszyły zapisy do ligi tenisa ziemnego

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe “Winner” zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do udziału w rozgrywkach ligowych.

– Przed nami już ósmy sezon rozgrywek. Tradycyjnie wystartuje liga singlowa na trzech poziomach ( ekstraklasa, I i II liga) oraz liga deblowa. Jeśli będzie zainteresowanie to planujemy przeprowadzić rozgrywki dla kobiet, dzieci i młodzieży. Zapisywać można się do końca kwietnia – informuje Kamil Kozakiewicz – prezes OST Winner. Nowi zawodnicy rozpoczną rozgrywki od drugiej ligi, później będą mogli awansować do pierwszej ligi, a następnie do ekstraklasy – dodaje.

Mecze rozgrywane będą na kortach w Nietulisku Dużym, ale zawodnicy sami będą mogli też wybrać miejsce rozegrania spotkania. W ubiegłym roku w rozgrywkach wzięło udział ok. 80 osób – jest to największa liga tenisowa w regionie. Aby w niej wystartować trzeba się zapisać. Można to zrobić poprzez stronę facebookową Stowarzyszenia „Winner” albo zadzwonić pod numer telefonu: 604-249-683. Radio Ostrowiec objęło patronat nad tym wydarzeniem.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia