Piękne zakończenie Świątecznej Akcji Radia Ostrowiec oraz LGD Krzemienny Krąg „Gwiazdki Moc”

Finalizujemy świąteczną akcję Radia Ostrowiec i Lokalnej Grupy działania Krzemienny Krąg 'Gwiazdki Moc’.

A jej piękne zakończenie przygotowała drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Wszyscy piłkarze zrobili zrzutkę i zebrali aż 1200 zł na kalendarze cegiełki na 2021 rok.
Duży udział w zbiórce ma były kapitan hutników Wojciech Trochim, który mimo, że rozwiązał kontrakt z KSZO wypełnił obietnicę złożoną podczas rozmowy w studiu Radia Ostrowiec. Bardzo Wojtkowi i wszystkim piłkarzom dziękujemy.
A dziś pieniądze do puszki 'Gwiazdki Moc’ wrzucił Sebastian Mazur, dyrektor piłkarskiego KSZO.

– Duch Wojtka jest jeszcze z nami a piłkarze pokazali, że chcą brać udział tego typu akcjach bo pomaganie i dobro wraca – podkreślał dyrektor Mazur.

W poniedziałek komisja składająca się z radiowców i pracowników Krzemiennego Kręgu otworzy puszki i policzy zebrane do nich pieniądze. Powstanie protokół, który posłuży do rozliczenia zbiórki w MSWiA.
Przypomnę, że w tym roku zbieraliśmy na doposażenie stacji krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz laboratorium diagnostycznego w ostrowieckim szpitalu. Wszystkim Darczyńcom, którzy kupili kalendarze – cegiełki pięknie dziękujemy. Dziękujemy także patronom poszczególnych miesięcy.

A w poniedziałek (8 stycznia) podamy, jaką kwotę udało się zebrać, by wspomóc ostrowiecki szpital.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia