Kamil Stawiarz – 23 latek z Krakowa – potrzebuje pomocy !!!

Kamil Stawiarz, 23 latek z Krakowa potrzebuje pomocy !!!

Urodził się jako wcześniak z prawą nieukształtowaną małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego. Pierwszy rok życia spędził w szpitalu, gdzie wielokrotnie walczył o życie Pierwszą operację rekonstrukcji przeszedł dopiero w wieku 15 lat. Łącznie przeszedł już 8 operacji i doznał wiele cierpienia.
Teraz jest już dorosły. Zaczął na własną rękę szukać specjalisty, który mógłby mu pomóc. Zadania rekonstrukcji ucha podjął się profesor Adam Maciejewski. To będzie trudna operacja odtwórcza i naprawcza ucha. Pierwsza, która może się udać. Dzięki temu mógłby w końcu założyć okulary i usłyszeć świat.

– Chciałbym normalnie żyć i iść do pracy – mówi Kamil Stawiarz.

By przeprowadzić zabieg potrzebne są pieniądze, bo operacja nie jest refundowana. Kamila wesprzeć można przez stronę siepomaga.pl wpisując w wyszukiwarkę – Kamil Stawiarz i wpłacając dowolną kwotę na operację chłopaka. Potrzebne jest 160 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać 129 tys. Zbiórkę wsparli znani i lubiani polscy sportowcy, w tym pięściarz – Rafał Jackiewicz.

– Pomagam, bo lubię pomagać. Przekazałem na licytację koszulkę by choć w ten sposób dołożyć cegiełkę dobra – mówi pięściarz.

Zbiórka potrwa do 19 marca 2021 roku. Pomóżmy Kamilowi wrócić do normalności.

/marsz/

Ważne wydarzenia