Szymonowy piknik organizują przed wyborami zwolennicy Hołowni

Zwolennicy kandydującego na urząd prezydenta RP Szymona Hołowni, organizują w czwartek przed niedzielnymi wyborami piknik dla mieszkańców.

– Szymon Hołowania takie spotkania, które odbywają się w całym kraju nazywa ogrodówkami. Przy ulicy Żeromskiego 21, na przeciwko Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod telebimem, będą jakieś kiełbaski, coś dla wegetarian. Natomiast głównym celem naszej ogrodówki jest przybliżenie mieszkańcom kandydatury Szymona Hołowni – mówi Beata Barstow, wolontariuszka Świętokrzyskiego Sztabu Szymona Hołowni z Ostrowca. Liczy, że z zaproszenia skorzystają nie tylko zwolennicy Szymona Hołowni, ale także wyborcy, którzy jeszcze nie wiedzą na kogo zagłosować. Zapowiada, że będą próbować połączyć się z kandydatem przez internet i porozmawiać z nim. – Telebim odpalimy o 19.00 i na tę godzinę zapraszamy. Mamy nadzieję na wirtualne spotkanie z Szymonem Hołownią i jesteśmy w trakcie potwierdzania tego. Na pewno będziemy mieli okazję do wysłuchania i zapoznania się z jego wizją Polski, tym, jak chce osiągnąć ten cel poprzez realizację swojego programu wyborczego – dodaje.
Za wydarzeniem, co warto podkreślić, stoją wolontariusze ze społecznego sztabu Szymona Hołowni. Sam piknik odbędzie na prywatnej działce.

 

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia