Bezpłatne lekcje tenisa ziemnego w Nietulisku

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe „WINNER” otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację programu KLUB 2020 w ramach rozwijania i upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

– Środki, które dostaliśmy przeznaczymy na darmowe lekcji tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży – mówi – Łukasz Ligocki – trener tenisa ziemnego z Ostrowca Świętokrzyskiego, koordynator programu KLUB 2020.

Dofinansowanie w tym roku wynosi 10 tys. złotych przy wkładzie własnym Stowarzyszenia – 1500 złotych. Łukasz Ligocki tłumaczy, że w zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, którzy  rozpoczynają przygodę z tenisem bądź pragną rozwijać swoje umiejętności.

Treningi odbywać się będą na kortach w Nietulisku Dużym w kilku grupach szkoleniowych, w zależności od stopnia umiejętności.
Dla uczestników zajęć Stowarzyszenie zapewnia niezbędny sprzęt oraz profesjonalne szkolenie pod okiem licencjonowanych trenerów. Zapisy potrwają do końca czerwca, a pierwsze treningi powinny rozpocząć się w lipcu i zakończyć pod koniec sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona. W tym roku jest ich 20. Zapisać można się poprzez profil na facebooku Stowarzyszenia”WINNER” wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia