Ostrowiecką aktorkę możemy oglądać w serialu Netflixa

źródło: FB Katarzyny Zielińskiej-Jaworskiej

Katarzynę Zielińską, pochodzącą z Ostrowca aktorkę i współwłaścicielkę kawiarni „Zmiana klimatu” możemy oglądać w nowej polskiej produkcji platformy streamingowej Netflix – 'W głębi lasu’. Jej premiera odbyła się 12 czerwca.


W rozmowie z Radiem Ostrowiec, aktorka mówi, że zagranie w serialu było niesamowitym przeżyciem.
– To przede wszystkim bardzo mądry i wciągający serial. Osobiście cieszę się, że mogłam zagrać u boku znanych i bardzo doświadczonych aktorów. Sam fakt, że zaproszono mnie na casting bardzo mnie ucieszył. Słyszałam opinie, że idealnie wpisuję się w tą postać – podkreśla Katarzyna Zielińska-Jaworska. W serialu wciela się w postać asesorki, współpracującej z prokuratorem Pawłem Kopińskim, którego gra Grzegorz Damięcki. Aktorkę możemy zobaczyć we wszystkich sześciu odcinkach serialu.  A ten opowiada historię mężczyzny, który od 25 lat nie potrafi otrząsnąć się po śmierci swojej siostry. Śledztwo związane ze znalezieniem ciała zdaje się być powiązane ze zniknięciem dziewczyny i doprowadzić do przełomu w śledztwie.
W produkcji możemy zobaczyć także Agnieszkę Grochowską, Adama Ferencego czy Arkadiusza Jakubika. Serial został stworzony na podstawie książki Harlena Cobena o tym samym tytule.
/bart/

Ważne wydarzenia