Liga Tenisowa OST Winner 2020

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe „Winner” zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do udziału w rozgrywkach ligowych.

– Już po raz siódmy organizujemy rozgrywki tenisa. Odbędą się one w kategoriach: open, debel, kobiety oraz dzieci i młodzież. Może w nich wziąć udział każdy kto miał choć trochę styczności z tą dyscypliną sportu.Nowi zawodnicy rozpoczną rozgrywki od drugiej ligi i później będą mogli awansować do pierwszej ligi a następnie do ekstraklasy – mówi Rafał Lipczyński – członek Stowarzyszenia „Winner”.
Liga Tenisa powinna wystartować na początku kwietnia, ale zapisy potrwają do 30 kwietnia. Start rozgrywek uzależniony jest od warunków pogodowych.

– Mecze rozgrywane będą na kortach w Nietulisku Dużym, ale zawodnicy sami będą mogli wybrać miejsce rozegrania spotkania. Jako ciekawostkę powiem, że jeden z meczów ligowych pomiędzy naszymi zawodnikami został nawet rozegrany na Węgrzech – dodaje Rafał Lipczyński.

W ubiegłym roku w rozgrywkach wzięło udział ok. 80 osób – jest to największa liga tenisowa w regionie. Aby w niej wystartować trzeba się zapisać. Można to zrobić poprzez stronę facebookową Stowarzyszenia Winner albo zadzwonić pod numer telefonu: 604-249-683. Radio Ostrowiec objęło patronat nad tym wydarzeniem.
Poniżej link do zapisów.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnYLcls76F4Vg5st96MuE1zKBZ_7-2-8P5b1HD2NtsmSq_wQ/viewform


/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia