Ostatnie miejsca na konferencję dla przedsiębiorców

Trwają zapisy na konferencję poświęconą zmianom na rynku pracy w 2020 roku, dedykowaną przedsiębiorcom w naszym regionie.

Jej organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy i jak mówi Małgorzata Stafijowska, dyrektor placówki prelekcja dotyczyć będzie między innymi Pracowniczych Planów Kapitałowych, zmian w prawie podatkowym czy dofinansowań do wynagrodzeń dla osób niepełnosprawnych. Na spotkaniu pojawią się przedstawiciele m.in. z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, urzędu skarbowego czy Państwowej Inspekcji Pracy.
– Myślę, że dobór tych prelegentów to przede wszystkim wyjście na przeciw oczekiwaniom naszych przedsiębiorców i pracodawców, którzy doskonale współpracują z urzędem pracy. Wspólna propozycja umożliwi nam doskonałe prowadzenie firmy – dodaje.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 lutego, ale jak podkreśla dyrektor Stafijowska zainteresowanie jest bardzo duże a liczba wolnych miejsc jest ograniczona. Aktualnie zapisało się 60 osób. – Pierwsza propozycja z naszej strony była na 60 miejsc, ale ze względu na takie zainteresowanie postanowiliśmy zwiększyć liczbę tych osób. Nadal możemy przyjąć około 15-20 zgłoszeń.

Konferencja dla przedsiębiorców odbędzie się 14 lutego o godzinie 10 w  starostwie powiatowym.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia