Kuba Blokesz na scenie kameralnej „tu jest Kultura”

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Sceny Kameralnej 'Tu jest Kultura’. Tym razem zgromadzona w sali teatralnej Niepublicznego Zespołu Szkół im. St. Konarskiego publiczność zapozna się z repertuarem piosenki artystycznej i aktorskiej w wykonaniu Kuby Blokesza.

Artysta pojawi się w Ostrowcu 13 grudnia i zaprezentuje recital piosenki poetyckiej pt. 'Wiersze (pod)różne’.

– Wiersze, które mają nie tylko aspekt podróżniczy, czysto geograficzny ale także opisujący wewnętrzną podróż człowieka w głąb siebie i jednocześnie podróży w kierunku drugiego człowieka – mówi Michał Wacławik z Fundacji Szkół Konarskiego. Podkreślając, że Kuba Blokesz to znany i ceniony młody artysta. – Kuba Blokesz jest laureatem wielu festiwali, w tym również Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego czy Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej. Kuba to młody, szalenie interesujący i ciekawy człowiek. Dobry gitarzysta i poeta – dodaje Michał Wacławik.

Po zakończonym recitalu, który zaplanowany jest na godzinę 19 w sympatycznej atmosferze i przy dobrej kawie będzie można porozmawiać z artystą, klubowiczami i gośćmi, co jest tradycją wszystkich wydarzeń na scenie kameralnej 'tu jest Kultura’.

/paw/

Ważne wydarzenia