Były emocje, ale nie punkty. Kolejna porażka ostrowieckich wojowników

W pierwszym składzie na mecz z AZS AWF Białą Podlaską, trener Radowiecki desygnował do gry pozyskanego dwa dni wcześniej reprezentanta Iranu, Aliego Mehdizadeha, który już w pierwszej akcji przywitał się z publicznością zdobytym golem.

Wyrównana gra toczyła się do 15 minuty (7:7), po czym rywale odskoczyli gospodarzom aż na siedem goli. W ostatnich minutach, grając w podwójnej przewadze ostrowczanie zmniejszyli stratę, by na przerwę zejść przy stanie 15:19.

Druga odsłona była zacięta, niemniej sędziowie dość mocno ograniczali poczynania gospodarzy, dyktując co rusz rzut karny dla akademików. W sumie w całym meczu goście mieli ich aż 13, a że wszystkie wykorzystali, było im znacznie łatwiej o wygraną. Mimo bardzo dobrego meczu w wykonaniu szczypiornistów KSZO, z parkietu schodzili pokonani przy wyniku 33:35.

KSZO Odlewnia Ostrowiec – AZS AWF Biała Podlaska 33:35 (15:19)