Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019

Trwają zapisy na Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019. Chętni będą mogli wziąć udział w ulicznym biegu na dystansie 10 km, oraz marszu nordic walking, na dystansie 5 km.

– Zapisy będą trwały do 6 listopada. Później będzie można się zapisać tylko w dniu imprezy, w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie w hali KSZO – informuje Jarosław Słodkiewicz z MOSIR-u.

Biegacze wystartują z płyty głównej Stadionu KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej. Organizatorzy przewidzieli miejsca dla 400-stu biegaczy i 100-stu chętnych na nordic walking. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową www.ostrowiecbiega.pl. Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają pakiet startowy, w skład którego wchodzić będzie, m.in. okolicznościowa koszulka. Na mecie każdy z biorących udział w wydarzeniu odbierze pamiątkowy medal. Najlepsi w biegu na 10 km będą mogli liczyć na nagrody, w tym również finansowe.
Bieg główny i marsz nordic walking wystartują 11 listopada o godzinie 13. Dodatkowo od godziny 10 przeprowadzone zostaną biegi dla dzieci i młodzieży, na dystansach od 150 do 800 metrów.
/marsz/

Ważne wydarzenia