Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Za nami pierwszy tydzień wakacji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu przygotował wiele atrakcji skierowanych do dzieci, młodzieży, i dorosłych.
Od 21 czerwca przez całe wakacje, baseny „pod chmurką” na Rawszczyznie czynne będą w godzinach od 10 do 19. Do dyspozycji wypoczywających są trzy baseny – głębszy, brodzik, sztuczna rzeka i strefa z łóżkami wodnymi oraz dwoma zjeżdżalniami – płaską i rurową. Na Pływalni Rawszczyzna odbywać się będą też wakacyjne kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży. Ze względu na planowaną w sierpniu dłuższą przerwę technologiczną, zorganizowane zostaną jedynie dwa 'turnusy” w lipcu. Pierwszy kurs rozpocznie się 1 lipca, a kolejny 15 lipca.
Na Orliku, na osiedlu Ogrody od poniedziałku, 1 lipca do 30 sierpnia ,codziennie w godzinach od 11 do 13 odbywać się będą zajęcia rekreacyjno – sportowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Pod okiem instruktora będą mogli poznać różne dyscypliny sportu, a także wziąć udział w licznych mini turniejach, grach i zabawach sportowych.
Kibiców siatkówki w Ostrowcu też czekają sportowe emocje. W dniach od 19 do 21 lipca w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany zostanie towarzyski turniej siatkarskich reprezentacji kobiet: Polski, Białorusi i Czech. Bilety na to wydarzenie dostępne będą w sprzedaży od początku lipca.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia