Motoryzacyjne szaleństwo na 'DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL’ w Kielcach

źródło: http://www.targikielce.pl

’DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL’ to już VIII edycja imprezy dla wszystkich fanów motoryzacji w Targach Kielce. Ponad 50-ciu wystawców zaprezentuje różnego rodzaju samochody i akcesoria. – Nie zabraknie szeregu atrakcji dla zwiedzających – zapowiada Grzegorz Figurski, dyrektor wystawy.

– Zobaczyć będzie można klasyczne auta z lat 40-tych, 50-tych czy 60-tych w dwóch halach wystawowych – informuje Grzegorz Figurski.

Oczywiście oprócz starych samochodów, prezentowane będą nowe maszyny i te które przeszły ogromne zmiany tuningowe. Można je będzie oglądać nie tylko w halach wystawowych, ale także obejrzeć ich możliwości na torach wyścigowych.
– Odbędą się pokazy driftu, w których wezmą udział najlepsi kierowcy z całego kraju, dodatkowo będzie można też razem z nimi przejechać trasę jako pasażer ale również zobaczyć pokazy Monster trucków – dodaje dyrektor Figurski.
Dla wytrawnych kierowców, którzy chcą spróbować sił za kółkiem samochodów sportowych przygotowano możliwość przejażdżki takimi modelami jak lamborghini czy ferrari. Dla wszystkich zmęczonych, w strefie wypoczynku będzie można skorzystać z bogatej oferty foodtrucków. Festiwal samochodów w Targach Kielce odbędzie się w ten weekend.

/błaż/

Ważne wydarzenia