Zawalczyli o puchar wójta w Bodzechowie

W Bodzechowie odbył się turniej siatkowy dzikich drużyn o Puchar Wójta Gminy Bodzechów, Jerzego Murzyna.


W turnieju walczyły dwie drużyny z Bodzechowa i Ćmielowa – Zaczęliśmy od zorganizowania środowiskowego turnieju i wyłoniliśmy z niego dwa najlepsze zespoły. Gmina Ćmielów grała w tym samym systemie i postanowiliśmy, że skonfrontujemy nasze umiejętności na boisku – mówił Grzegorz Kunysz, nauczyciel WF w szkole podstawowej w Bodzechowie i współorganizator turnieju.
Turniej ma na celu promocję sportu oraz stanowić zachętę do aktywnego trybu życia, a chętnych do udziału w nim nie brakowało – Staramy się to tak organizować, żebyśmy dawali motywację innym. Grają z nami zarówno strażacy, jak i absolwenci szkoły, więc robimy to pod kątem sportowym i zachęcającym wszystkich do rekreacji – dodaje Grzegorz Kunysz. Turniej wygrała drużyna z gminy Bodzechów i to ona zdobyła puchar. Ale to nie koniec sportowych przedsięwzięć – zapowiada Grzegorz Kunysz
– Chcemy by nasza hala tętniła życiem i żeby cały czas coś się działo, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych – mówi Grzegorz Kunysz i dodaje – Organizujemy turnieje w badmintona, tenisa stołowego, piłkę halową, prowadzimy również aerobik. Na 10 maja zaplanowany jest środowiskowy turniej w badmintona.

Podziel się

Ważne wydarzenia