Gala „Angels of Glory” dla chorego Oskarka

Fundacja Iron Angels zajmująca się organizacją gali walk sportowych przyłączyła się do pomocy choremu na glejaka Oskarkowi Kubickiemu.

Wydarzenie pod nazwą 'Angels of Glory’. Pomóż Oskarkowi Pokonać Raka!’ odbędzie się 13 kwietnia w hotelu 'Panorama’ w Ostrowcu Świętokrzyskim. – W programie zaplanowaliśmy kilka walk w różnych kategoriach, a gwiazdą gali będzie Rafał Jackiewicz – mówi Grzegorz Wrzesień prezes fundacji 'Iron Angels’ – Stoczy walkę z 6 osobami, czyli 2 rundy na osobę, łącznie 12 rund – mówi.
Ciekawostką jest fakt, że walkę z Rafałem Jackiewiczem można wylicytować. – Jeżeli ktoś jest na tyle odważny, żeby stanąć w ringu z tym zawodnikiem to zapraszamy do licytacji – zachęca Grzegorz Wrzesień i dodaje, że informacje o wszystkich licytacjach, a tych jest bardzo dużo, znaleźć można na stronie facebookowej Fundacji.
Wejściówki na Galę już się rozeszły, ale organizatorzy przygotowali specjalną pulę 20 biletów, które również można wylicytować poprzez stronę Fundacji. Przedmioty licytować będzie można do 10 kwietnia.
Oskarek Kubicki ma 5 lat. Na początku lutego tego roku zdiagnozowano u niego rozległego glejaka mózgu. To najbardziej złośliwy typ nowotworu. Oskarek przeszedł już chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a obecnie czeka na konsultację za granicą.
Niestety konsultacje w zagranicznych klinikach nie są refundowane przez NFZ dlatego Fundacja 'Bo w nas jest moc’ uruchomiła zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Pomagają także mieszkańcy naszego regionu.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia