Głosowanie trwa !!!

“Doping na Medal”, konkurs organizowany przez Radio Ostrowiec i klub KSZO Ostrowiec S.A. wchodzi w końcową fazę.

Kibice biorący w nim udział stworzyli niezapomnianą atmosferę i oprawę podczas meczów siatkarek KSZO rozgrywanych w hali przy Świętokrzyskiej. Doping niósł nasze siatkarki i mimo problemów ze składem z początku sezonu, czy kilkukrotnie przekładanych meczów sprawił, że udział w meczach dawał wiele radości i sportowych emocji, zwłaszcza najmłodszym uczestnikom zabawy.
Na stronie Radia Ostrowiec zamieściliśmy filmiki z kibicowania poszczególnych drużyn i uruchomiliśmy internetowe głosowanie, które wyłoni najlepsze kibicujące zespoły.
Reprezentacje szkół, które zwyciężą w internetowym głosowaniu wygrają fantastyczne nagrody. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest całodniowa wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia oraz trening z siatkarkami KSZO. Za zajęcie drugiego miejsca wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia, a za miejsce trzecie specjalny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec i poczęstunek w Primo Pizza.
Głosowanie rozpoczeliśmy 15 marca, a swoje głosy oddawać będzie można do 24 marca do północy.
A 25 marca na antenie Radia Ostrowiec oraz na stronie internetowej www.radioostrowiec.pl oraz www.kszosiatkowka.pl ogłosimy wyniki konkursu “DOPING NA MEDAL”. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na wybraną drużynę.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia