„Gwiazdki Moc 2018” – czwarty dzień licytacji

Rozpoczęliśmy czwarty dzień naszej akcji Gwiazdki Moc.

W tym roku wspieramy Zespół Szkół Specjalnych, gdzie uczy się około stu uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Chcemy pomóc w doposażeniu sali doświadczania świata, gdzie prowadzone są zajęcia terapeutyczne oraz pracownię zawodów. Niektórzy uczniowie mają szansę na podjęcie w przyszłości pracy wspomaganej. W takiej pracowni uczą się i zdobywają certyfikaty uprawniające do pracy w zawodzie pomocy kucharza i stolarza.
Do godziny 9:00 licytujemy piękny stroik wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Od 9:00 do 11:00 licytować będziemy Rękawice bokserskie z autografem Agnieszki Rylik oraz obraz „Krajobraz” Wylicytowany przez Marcina Szymańskiego, dziennikarza Radia Ostrowiec, podczas aukcji charytatywnej “Święto młodego wina” w Opatowie. Cena wywoławcza przedmiotów to 100zł.
Przez cały dzień licytujemy Kosz win z Winnicy Wioletty i Grzegorza Brzostowiczów z Opatowa oraz płytę z autografem Zbigniewa Hofmana, lidera zespołu Babsztyl i Mariusza Kalagi, który grał m.in. w Gangu Marcela.
Zachęcamy do licytacji wszystkich przedmiotów. Ich opisy i zdjęcia są na naszej stronie internetowej.
/pcr/

Ważne wydarzenia