Gwiazdki Moc Dzień Trzeci

’Gwiazdki Moc’. Z dnia na dzień rośnie góra grosza na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych

Trwa licytacja przedmiotów podarowanych przez naszych darczyńców na akcję 'Gwiazdki Moc’.
Zbieramy na wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu, gdzie uczą się dzieci z niepełnosprawnościami. Pragniemy przy Państwa pomocy wesprzeć ich w urządzeniu Pracowni Zawodów i Sali Doświadczania Świata.
Teraz licytujemy 'Dobre Anioły’ oraz świąteczny stroik podarowane przez starostę ostrowieckiego Marzenę Dębniak, która już za kilka chwil będzie naszym gościem.
W licytację włączył się pan Jerzy, który zaoferował 130 zł za stroik świąteczny.
Chwilę później pan Mariusz przebił tą ofertę, dając całe 250zł.
A zakończyliśmy już licytację płyty Patrycji Markowskiej z autografem tej wokalistki, do której kalendarz audycji Radia Ostrowiec 'Trzy Winyle’ oraz bluzę Playlisty Radia Ostrowiec dorzucił Marcin 'Rzywiec’ Skarba.
Pani Ela, która jest z nami od początku naszej tegorocznej akcji zaoferowała 150 zł.
Przebił ją jednak pan Filip, który zaproponował 500 zł.
Pana Filipa przebił pan Maciek, który zaproponował 550 zł.
Pięknie dziękujemy, podopieczni szkoły na pewno będą wdzięczni.
Za nami już także licytacja dwóch obrazów podarowanych przez pana Jerzego Wójtowicza, twórcę ludowego z gminy Bodzechów. Obrazy trafiły w ręce mieszkanki Ostrowca, która podbiła cenę zaproponowaną przez panią Olę na 400 zł. Dziękujemy.
Zakończyliśmy już także aukcję stroika wykonanego przez uczniów szkoły. Wylicytowała go za 400 zł pani Basia, wierna słuchaczka Radia Ostrowiec.
Przez cały dzień – jako główny przedmiot licytujemy dziś Piłkę Ligi Narodów ‘2018 z autografami polskiej reprezentacji. Za piłkę mamy już 300 złotych i to oferta pana Roberta.
Akcja Gwiazdki Moc potrwa do piątku. Zapraszamy do udziału i licytacji pięknych przedmiotów, a ich opisy i zdjęcia publikujemy na naszej stronie internetowej.

Ważne wydarzenia