Gwiazdki Moc trwa!

Świąteczna akcja Radia Ostrowiec 'Gwiazdki Moc’ rozgrzewa mieszkańców powiatu.

Przed chwilą zakończyliśmy licytację Jodły kaukaskiej w donicy wyhodowanej od samego nasionka przez Huberta Żądło, wójta Bałtowa, który w studiu opowiadał o tym jak pielęgnował drzewko, a w trakcie licytacji żona wójta przypomniała mu, że ona również pielęgnowała tę choinkę.10cio letnia Jodła o wysokości 1,5 metra została przystrojona przez przedszkolaki z miejscowości Okoł i Bałtów.
Choinkę licytowali na początku pan Sebastian i pani Małgorzata.

Pani Małgorzata zaproponowała 350 zł i dodała, że nie jest to jej ostatnie słowo,
ale włączyła się klasa 7D Szkoły Podstawowej nr. 14 na Stawkach w Ostrowcu. W bój o choinkę włączyli się radni z klubu 'Przyjazna gmina’, którzy dorzucili do 350 zł pani Małgorzaty jeszcze 300 zł.

Drzewko wylicytowała ostatecznie klasa 7D ze Szkoły Podstawowej numer 14, na Stawkach za 1100zł co dało łącznie kwotę 2850zł.

Mamy dziś już też 350 złotych od pani Beaty za stroik wykonany przez niepełnosprawnych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.

300 złotych od pana Dariusza za rzeźbę kobiety Jarosława Edwarda Gryza.

Po boju między panią Małgorzatą i panią Edytą – 700 złotych od pani Małgorzaty za Album Fotograficzny 'Flisacy” Andrzeja Łady i spływ po Sanie dla całej rodziny.

Zachęcamy do licytowania porcelanowej rzeźby przedstawiającej portret Józefa Piłsudskiego ofiarowanej przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież. To dziś główna aukcja – potrwa do 17.30.
Rzeźbę zaprojektował artysta Stanisław Brach specjalnie na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Takich rzeźb wyprodukowano tylko 100. Na razie wygrywa pani Ela z kwotą 250 złotych.

Przypomnijmy, że w tym roku – do piątku – Gwiazdki Moc gra na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej.
Wszystkie przedmioty przeznaczone do licytacji mozna oglądać na naszej stronie internetowej radioostrowiec.pl.
Zachęcamy do licytacji i wsparcia naszej akcji Gwiazdki Moc.

/piter/

Ważne wydarzenia