„Gwiazdki Moc”. Dzień 2.

Jesteśmy już po licytacji stroika wykonanego przez niepełnosprawnych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Wylicytowała go pani Beata.
Licytację stroika zakończyliśmy kwotą 350 złotych. Pani Beato – dziękujemy i gratulujemy.
W tej godzinie zakończyliśmy licytację rzeźby kobiety Jarosława Edwarda Gryza.
Pan Paweł dał za nią 150 złotych.
Licytowaliśmy także Album Fotograficzny 'Flisacy” z fotografiami Andrzeja Łady. Artysta dorzucił do tego jeszcze wyjątkową atrakcję – spływ po Sanie.
– W ramach licytacji tego albumu mamy ofertę specjalną, czyli rejs po Sanie w okresie od maja do sierpnia. Termin możemy ustalić – zadeklarował pan Andrzej.
Przez cały dzień – jako główny przedmiot – licytujemy porcelanową rzeźbę przedstawiającą portret Józefa Piłsudskiego, ofiarowaną przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież.
To projekt artysty prof. Stanisława Bracha przygotowany na na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Na razie wygrywa pani Ela z kwotą 250 złotych.
Przypomnijmy, że w tym roku – do piątku – Gwiazdki Moc gra na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej. Walczymy o samodzielność niepełnosprawnych dzieci i wyposażenie, m.in. Pracowni Zawodów – która daje szansę na otrzymanie certyfikatu do pracy wspomaganej. Uczniowie gościli wczoraj u nas w studiu – przygotowali dla słuchaczy świąteczne pastorałki.
Przedmioty przeznaczone do licytacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do licytacji i wsparcia „Gwiazdki Moc”.
/piter/

Ważne wydarzenia