Gwiazdki Moc dzień 2

Gwiazdka ma moc – to dzięki naszym słuchaczom.
Tylko dziś – do godziny 13.00 licytacje przyniosły rekordowe 4200 złotych. 2850 przyniosła aukcja choinki – kaukaskiej w donicy wyhodowanej od samego nasionka przez Huberta Żądło, wójta Bałtowa. Choinkę licytował pan Sebastian – dawał 1000 złotych, ale walczyła o nią klasa 7 D ze szkoły podstawowej numer 14 na Stawkach w Ostrowcu i ta klasa zaoferowała za choinkę 1100 złotych. Na tym jednak się nie skończyło.
klub radnych „Przełom Bałtowski” dołożył do licytacji następne 1100zł, co w sumie dało 2800zł.
Teraz – do godziny 15.00 licytujemy obraz olejny 'Pejzaż wiejski’ Tadeusza Szypowskiego. Rok temu ofiarował nam go sam artysta, a wylicytowała go – za 2920 złotych Małgorzata Rapacz, właścicielka salonów 'Polskie srebro – złoto świata’ i ponownie ofiarowała na licytacje.
Licytujemy także Oryginalną, modową torbę marki MILAGO, zaprojektowaną przez Małgorzatę Kołosowską oraz Unikatowy kubek z ćmielowskiej porcelany zamówiony w limitowanej serii przez Klub Biznesu Malowany Szminką. Torba jest już warta 130 złotych, a kubek 120 złotych. To propozycja od pani Kasi z firmy Mimitorek.
Zachęcamy do licytowania porcelanowej rzeźby przedstawiającej portret Józefa Piłsudskiego ofiarowanej przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież. To dziś główna aukcja – potrwa do 17.30.
Rzeźbę zaprojektował artysta Stanisław Brach specjalnie na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Takich rzeźb wyprodukowano tylko 100. Na razie wygrywa pani Ela z kwotą 250 złotych.
Przypomnijmy, że w tym roku – do piątku – Gwiazdki Moc gra na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej.
Wszystkie przedmioty przeznaczone do licytacji mozna oglądać na naszej stronie internetowej radioostrowiec.pl.
Zachęcamy do licytacji i wsparcia naszej akcji Gwiazdki Moc.

Podziel się

Ważne wydarzenia