Dziś Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci!

Dziś Święty Mikołaj odwiedza dzieci na terenie powiatu Ostrowieckiego i nie tylko!

O 14.30 na opatowskim rynku specjalnie do najmłodszych i nie tylko przybędzie Św. Mikołaj.
Opatowski ośrodek kultury zaprasza na tamtejszy rynek najmłodszych mieszkańców miasta wraz z opiekunami na 'Mikołajki’
W programie imprezy, oprócz rzecz jasna przybycia Świętego, pojawią się konkursy z nagrodami, zabawy z Mikołajem i uroczyste zapalenie lampek choinkowych.

Również dziś do Kunowa zawita Święty Mikołaj w ramach 'Mikołajek Kunowskich’. Między 16.00 a 17.30 odpocznie w podświetlonych saniach na kunowskim Rynku. Będzie przekazywał dzieciom przygotowane przez rodziców prezenty. Wszyscy chętni będą mogli z Mikołajem porozmawiać i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na najmłodszych czekać też będą niespodzianki.

Mikołaj również zawita do dzieci w gminie Bodzechów. Na swojej mapie zaznaczył miejscowość Gromadzicie, a konkretnie Remizę Ochotniczej Straży Pożarnej i będzie rozdawał prezenty od godziny 17:00. Rodzice mogą zgłaszać grzeczne dzieci, które Mikołaj ma obdarować prezentami pod numerem telefonu: 798522079.

Z kolei w Magoniach w Gminie Bodzechów Spotkanie Mikołajkowe połączone będzie z teatrzykiem 'Złota Rybka’. Wydarzenie rozpocznie się również o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Magoniach.

/bart,tom/

Podziel się

Ważne wydarzenia