Fantastyczny „Doping na medal”

Konkurs „Doping na medal” organizowany przez redakcję Radia Ostrowiec i klub KSZO Ostrowqiec S.A. wkracza w decydującą fazę.

Już tylko dwa mecze na własnym parkiecie zostaly do rozegrania przez ostrowieckie siatkarki .Spotkania te będą kolejną okazją do zaprezentowania swojego dopingu w hali przy ulicy Świętokrzyskiej. Na każdy mecz zawodniczek KSZO Ostrowiec przychodzi coraz więcej kibiców. Do konkursu „Doping na medal” przystąpiło już 17 grup szkolnych, wspierających siatkarki. Kibice nie szczędzą gardeł, są żywiołowi i dzielnie dopingują drużynę KSZO Ostrowiec.
Jutro zawodniczki KSZO rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną ŁKS-u Łódź, a już w najbliższą niedzielę o godzinie 17 – prawdziwy hit i gratka dla kibiców. Siatkarki KSZO Ostrowiec podejmą na własnym parkiecie drużynę mistrza Polski – zespół Chemika Police.W dniu meczu dla wszystkich zorganizowanych grup kibiców zostaną uruchomione dodatkowe wejścia do hali MOSiR, a w trakcie trwania meczu najmłodszymi kibicami zajmą się opiekunki z ostrowieckich przedszkoli.
/mar/

Ważne wydarzenia